درباره ما

09120440911

مهرگان جاوید ساویس

ما یک زوج هستیم که پس از گذشت چند سال تصمیم گرفتیم فعالیت، محصولات و خدمات خود را در قالب "شرکت مهرگان جاوید ساویس" که نتیجه فکر و عملکرد ما می باشد به ثبت برسانیم  که در سال 99  با شماره ثبت 38607 و شناسه ملی 14009373690 موفق به این کار شدیم تا بتوانیم در فضای بیشتر و ارتباطات کاری گسترده‌تر فعالیت داشته باشیم. حیطه فعالیت و خدمات ما تولید محصولاتی از چوب، چرم، فلز و پارچه و همچنین فایبرگلاس می باشد.

فعالیت اصلی ما در ارائه محصولات تزئینی و اکسسوری با زیر مجموعه برند زیوانیتار است که در گروه‌های طراحی دکور، مد و گرافیکی فعالیت دارد و شعار همیشگی ما برای آن "زیبایی برای همیشه" می باشد تا بتوانیم به طور حقیقی رضایت همیشگی مراجعه کنندگان و مشتریان خود را در جنبه‌های مختلف کاری جلب کنیم تا به وسیله تولید محصولات با کیفیت و کسب رضایت مشتریان به دیگران نیز معرفی شویم.

برای ارتباط بیشتر و راحت‌تر بازدیدکنندگان صفحه فعالیت‌ها را ایجاد کردیم تا به نسبت نیازتان و توان ما به بخش مورد نظر وارد شوید.

با تلاش و دقت در این مسیر و کسب تجربه‌های فراوان همواره هدف ما رضایت بلند مدت شما گرامیان می باشد و هر لحظه برای بهتر شدن قدم بر خواهیم داشت و تنها رقابت ما تمرکز روی تولید محصول با کیفیت و احترام به هزینه و زمان شما می باشد.

javid.

0

فعالیت

0

دنبال کنندگان

0

کارها

0

مشتریان
به بالای صفحه بردن
آغاز گفتگو
پاسخگوی شما هستیم
درود
به مهرگان جاوید ساویس خوش آمدید